Nurklihvija HiKOKI G23ST
Spetsifikatsioon
| Kaal | 5,1 kg |
| Pöörete arv | 6600 pööret/min |
| Pikkus | 469 mm |
| Võimsus | 2000 W |
| Lihvimisketta läbimõõt | 230 mm |
| Spindlikeere | M14 x2 |
| Toote tüüp | Nurklihvija |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Külgkäepide, võti. |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 36 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 36 |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda


