Maksemeetodid

Kauba eest saab tasuda kaupluses kohapeal sularahas, ülekandega või e-kaupluses pangalingi- ja Visa/Mastercard maksetega. Maksmine toimub eurodes.

E-kaubanduse pangalingid:

  • Swedbank
  • SEB
  • Nordea Pank
  • LHV Pank

Vali sobiv pank ning järgige juhiseid: sisestage makse autentimise üksikasjad ja kinnitage. Antud kauba maksmisviis on mugav ja turvaline.

Krediitkaardimaksed:

  • Visa
  • Mastercard

Kui tellimus on vormistatud, suunatakse Teid makse tegemiseks Maksekeskus AS turvalisse keskkonda. Kontrolli üle maksekorraldus ja tasumisele kuuluv summa ning sisesta kaardinumber, turvakood (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpp. Maksekeskus AS autoriseerib makse kliendi pangas.

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

  • Intress alates 0% kuni 11.90%
  • Lepingutasu alates 0 eurost
  • Periood kuni 4 aastat

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

Ettemaks pangaülekandega:

Võite maksta kõikidest Eesti või välispankadest;

Esitage maksekorralduse- ja arvenumber ning muu tellimuse teave.  

Et tellitud kaupa kiiremini kätte saada, palun saatke email aadressile info@gitana.ee pärast tellimuse täitmist. Vastasel juhul ei käivitu tellimus kohe, vaid järgmisel tööpäeval.

Gitana OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Gitana OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.