B2B ärikliendi konto

Tutvu teie suhtes kohaldatavate tööriistade erihindadega

Saate teada teile kohandatud erihinnad

Pärast B2B konto loomist näete teile kehtivaid toodete erihindu, mis on kooskõlastatud teid teenindava müügijuhiga.

Näete meie ladudes saadaolevaid tootekoguseid

Kuvatakse Teid huvitava toote täpne kogus meie ladudes. Nii on lihtsam planeerida tööriistade, tarvikute ja varuosade ostmist ning valida analooge.
B2B näitab laos olevaid koguseid

Mobiilse ärikliendi konto

Ole mobiilne – töötab Teie arvutites ja telefonides

Ühenduge kõikjal – tööl, pärast tööd või välismaal. Töötab nii arvutites kui tahvelarvutites ja loomulikult ka nutitelefonides. Kohandatud liikuvuse ja mugavuse tagamiseks pole vaja midagi paigaldada. Turvaline krüptitud ühendus.

Telli kiirelt. Nii palju kui vaja

Kui teil on vaja osta rohkem tööriistu kui meil praegu laos on või soovite lihtsalt tellimust korrata. Ärge muretsege – hädavajalikud tööriistad ei saa kunagi otsa – pakume teile parimat analoogi või tarnime need Teile otse tootjalt.
Tellige vajalikud tööriistad koheselt - kiiresti ja lihtsalt

Jälgige remondis olevaid tööriistu

Jälgige remondis olevaid tööriistu

Programm koostab remonditavate tööriistade ajaloo - see on mugav, kui ootate ühe või teise tööriista parandamist ja saate uuesti tööle asuda. Saate jälgida kui on aeg tööriista uuendada, sest nähtav tööriistaparandusajalugu viitab sellele, et seda konkreetset tööriista on juba mitu korda parandatud.

Jagage kaubatellimust kolleegidega

Te ei pea muretsema üksi vajaliku kauba tellimise pärast – teeme piirangutega konto ka Sinu kolleegidele. Piiratud konto annab võimaluse esitada mitmel isikul kaubatellimusi ja neid kinnitada. Vähem tööd, rohkem kontrolli.
Jagage kaubatellimust kolleegidega

Tutvuge oma isikliku müügihalduriga

Tutvuge oma isikliku müügihalduriga

Lihtsam on suhelda tuttavatega. Pärast oma kontole sisselogimist näete oma halduri andmeid: foto, e-posti aadress, telefoninumber. Kui Teie müügihaldur on puhkusel on seal ka tema asendushalduri andmed.

Näete Teile väljastatud arveid

Enam ei satu ükski arve paberihunnikusse. Teile väljastatud arveid saate igal ajal vaadata, vajadusel välja printida ning tasumata arveid meeles pidada.
Teile väljastatud arveid B2B

Tellimuste ajaloo salvestamine

Tellimuste ajaloo salvestamine

Pole vaja muretseda, mida, kui palju ja millal telliti. Nüüdsest on kõik teie tellimused koos üksikasjaliku täitmise teabega alati käepärast.

Hankige oma B2B konto

Kui soovite hakata kasutama kõiki ärikliendikonto eeliseid, võtke ühendust oma müügihalduriga või saatke e-post info@gitana.ee. Juhendame Teid või tuleme Teie juurde ning loome teie B2B konto ja õpetame teid seda mugavalt kasutama..
B2B paskyra