Gitana OÜ

Apie UAB Gitana - profesionalių įrankių pardavėją

Gitana UAB tutvustus

UAB "Gitana" on Gitana OÜ emafirma. UAB "Gitana", mis on olnud tegev juba üle 30 aasta (asutati 1992. aastal) müüb Klaipeda linnas professionaalseid tööriistasid, seadmeid ja varuosi ehitus- ja autotööstusele. Gitana on Leedus mitmete tootjate tööriistade ja seadmete otsene esindaja. Meie laos on rohkem kui 40 000 kaubanime ja tänu edasijõudnud võrgu- ja jaotussüsteemile tagame kiire kauba kohaletoimetamise üle kogu Baltikumi. Gitana tugev tehniline kogemus, suur infobaas ja pidevad koolitused võimaldavad meil pakkuda uusimaid tehnoloogilisi lahendusi. Gitana tööriistapoed asuvad nii Leedus, Lätis kui ka Eestis. Eesmärk on olla kättesaadav üle kogu Baltikumi, nii füüsiliselt kui ka internetipoega. Meie poed on leitavad Leedu suurimates linnades: Vilnius, Kaunas, Klaipeda, Siauliai, Panevezys, Utena, Alytus, Marijampole ja Taurage. Lätis: Rīga, Valmiera ja Liepāja linnas ning Eestis: Tallinnas. Täpsemad kontaktid leiad siit: https://www.gitana.ee/kontakt-info

Gitana OÜ

2018.aastal soovis Gitana UAB oma tegevusele leida usaldusväärset jätku, mille tulemusena võeti üle ettevõtte MAIC Kaubanduse AS tööriista divisjon koos olemasolevate Eesti klientide ning ettevõtte müügijuhiga. MAIC Kaubanduse omab kogemusi ja teadmisi selles valdkonnas üle 25 aasta. Tänaseni on MAIC Kaubanduse AS tegelenud valdavalt Flex ja Duss elektriliste tööriistade maaletoomise, müügi ja hooldamisega. Pärast ühinemist muutus maailmatuntud brändide loetelu Gitana OÜ portfellis üsna muljetavaldavaks (Makita, Hikoki, Festool, Milwaukee, FLEX, Stahlwille jne)

Püüame pidevalt parandada ja tagada kõrgekvaliteedilisi tooteid ja teenuseid, ja alati ootame Teie ettepanekuid, küsimusi e-posti info@gitana.ee või telefoni teel +372 5303 4356 (tööpäevadel 8.00-17.00).

Meeskond

Meie suurim tugevus on professionaalsete ja kvalifitseeritud töötajatest koosnev meeskond. Gitana investeerib pidevalt töötajate väljaõppesse, saates töötajaid erinevatele teooria- ja praktikakursustele.

Kvaliteeti garanteerib 249 professionaalset Gitana töötajat. Ettevõtte tõelise eduloo taga on selle avamisest saati töötanud professionaalid.

Kutsume Teid arenema ja töötama koos meiega. Võite saata oma CV aadressil info@gitana.ee. Teie andmed lisatakse tööpakkujate andmebaasi.

Missioon

Olla professionaalne, usaldusväärne ja kliendi ootustele vastav firma, kes pakub kvaliteetseid ja laia valikuga tööriistasid, seadmeid ja tarvikuid. Gitana pakub garantiid ja müügijärgset teenindust. Püüame pidevalt investeerida töötajate pädevusse ja tehnilise baasi ajakohastamisse.

Oleme vastutavad

Alates 1. jaanuarist 2017 müüb Gitana taastuvatest energiaallikatest toodetud elektrit, toetades seega taastuvenergia arengut. Me kaitseme ja säilitame loodust, oleme sotsiaalselt vastutustundlikud.