Nurklihvija FLEX LB 17-11
- Optimaalne jahutustehnoloogia tagab pikema kasutusea
- Taaskäivitamiskaitse
- Tolmukaitsekorpusega
- Mehaanilise piduriga - peatub 3,5 s jooksul
- Kaitsekate
- Pehme ja vibratsiooni summutav käepide
- Kompaktne ja ergonoomiline disain
Spetsifikatsioon
| Kaal | 2,6 kg |
| Pöörete arv | 11500 pööret/min |
| Võimsus | 1700 |
| Lihvimisketta läbimõõt | 125 mm |
| Spindlikeere | M14 |
| Kaabli pikkus | 4,0 m |
| Toote tüüp | Nurklihvija |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Kaitsekate, pehme ja vibratsiooni summutav käepide. |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 36 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 36 |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda




