Lintlihvija HiKOKI SB8V2
- Lihvitav pind on nähtav läbi läbipaistva korpuse
- Reguleeritav kiirus
- Võimas 1020 W mootor
- Nurkade lihvimise lihtustamiseks asub tolmukott vasakul küljel
- Pehme käepide
Spetsifikatsioon
| Kaal | 4,3 kg |
| Pikkus | 318 mm |
| Võimsus | 1020 |
| Keti kiirus | 250-450m/min |
| Toote tüüp | Torulihvmasin |
| Lihvlehe mõõtmed | 76 x 533 mm |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Tolmukott, lihvlint |
| Reguleeritav kiirus | Jah |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 36 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 36 |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda


