Tootja: HiKOKI

Hitachi on Jaapani üks suurimaid ettevõtteid, mis alustas tegevust 1948. aastal. Hitachi Koki Co., Ltd. on spetsialiseerunud elektritööriistade, bensiiniseadmete ja generaatorite tootmisele. Investeerides uusimatesse tehnoloogiatesse ja püüdes säästa ressursse, on ettevõtte eesmärk kaasa aidata ühiskonna paranemisele, luues kaasaegseid originaalseid tehnoloogiaid ja tooteid.

2018. aastal muutis Hitachi oma nime HiKOKIks.

Kvaliteet ja töökindlus. Elektritööriistad HiKOKI on valmistatud ISO 9001 kvaliteedistandardi järgi. Pöörates erilist tähelepanu kvaliteedile, viiakse läbi mitmetasandiline toodangu kvaliteedikontroll. Tööriistad on kokku pandud 14 oma tehases üle maailma.

Ergonoomiline disain. Tööriistade väljatöötamisel pöörab HiKOKI suurt tähelepanu ergonoomikale ja korrektsele koormuse jaotusele. Elektritööriistadel HiKOKI on müra- ja vibratsioonisummutussüsteemid.

Ohutus. Kõigil statsionaarsete ja käsitsi elektritööriistade rühmadel on rahvusvaheline sertifikaat ISO 14001, mis kinnitab, et tootja järgib keskkonnakaitsenõudeid.

HiKOKI sortimendis on aku- ja elektrikruvikeerajad, perforaatorid, lööktrellid, saed, freesid, höövlid, nurklihvijad ja bensiiniseadmed: kettsaed, muruniidukid, generaatorid.