Andmekaitse

Saugus ryšys tarp jūsų kompiuterio ir šios el. parduotuvės

Kuna käsitleme isikuandmeid, oleme vastu võtnud järgneva privaatsuseeskirja, mis kirjeldab Teile, kuidas me käsitleme Teie andmeid.

Selleks, et Teie isikuandmeid võimalikult hästi kaitsta, hindame pidevalt riski, kui palju meie andmetöötlus võib Teie põhiõigusi negatiivselt mõjutada. Oleme eriti teadlikud diskrimineerimise ohust, ID-vargustest, rahalisest kahjust, mainekaotusest ja andmete konfidentsiaalsusest.  Turvaliseks andmeedastuseks kasutame turvalist ühendust TLS v1.2 SHA256, mille tagab meile Comodo SSL sertifikaat. See toetab RSA 2048 biti krüpteerimist. Sel viisil edastatakse Teie andmed meile otse ja turvalises vormingus.

Kliendi (Teie) andmed salvestatakse ja töödeldakse vastavalt 25.mail 2018.aastal jõustunud isikuandmete kaitse üldmäärusele (GDPR). Teie kontaktandmed (nimi, telefoninumber, e-posti aadress ja elukoha aadress) salvestatakse 5 aastaks viimasest sisselogimisest. Ka teie tellimusi hoitakse 5 aastat seetõttu, et mõnele kaubale kehtib 5-aastane garantii. Teie konto ja kogu teave kustutatakse 5 aasta jooksul pärast viimast sisselogimist. Kui Teie konto on kustutatud ja olete eelnevalt liitunud uudiskirjaga, ei saa Te enam Gitana infolehti e-posti teel.

Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks. Eelnimetatud isikuandmete kasutamise nõusolekut ei saa tagasi võtta tagasiulatuvalt. Samuti on tarbijal igal ajal õigus muuta või vajaduse korral kustutada oma andmeid. Seda saate teha, logides sisse oma kontoga kodulehel www.gitana.ee või võtke meiega ühendust e-posti teel: info@gitana.ee.

Gitana.ee ei edasta Kliendi kohta saadud isikuandmeid kolmandatele isikutele. Välja arvatud meie partneritele, kes pakuvad teenuseid meie klientidele, mille jaoks mõned üksikandmed on Teie tellimuse täitmiseks vajalikud. Sellistel juhtudel antakse neile siiski ainult vajaminemad andmed.

Meie ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja, Meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Me hoolime teie privaatsusest, turvalisusest ja usaldusest.

Krüpteeritud HTTPS ühenduse kasutamine meie kodulehel:

Duomenų apsauga - Gitana SSL Chrome naršyklėje Duomenų apsauga - Gitana SSL Edge naršyklėje Duomenų apsauga - Gitana SSL Firefox naršyklėje