Suruõhu klambripüstol MAKITA AT1150A
- Mõeldud keskmisele klambrile;
- Ergonoomiline kummist käepide;
- Klambriselja laius 11 mm;
- Reguleeritav sügavus;
- Sissetõmbeõhk on filtreeritav;
- Õhu väljalaskesuund on pööratav 360°.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 2,3 kg |
| Pikkus | 370 mm |
| Vibratsioonitase | 2,5 m/s² |
| Töörõhk | 4,4 - 8,3 bar |
| Toote tüüp | Pneumaatiline klammerdaja |
| Traaditüüp | 16 Ga |
| Klambri pikkus | 25-50 mm |
| Klambri laius | 11 mm |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.




