Suruõhu klambripüss MAKITA AT2550A
- Klambriselja laius 25 mm.
- Sügavuse reguleerimine.
- Sissetõmbeõhu filtreerimine.
- Päästikust laskmine ja otsale vajutades laskmine.
- Käepideme kummist kate tagab kindla tööhaarde
- Õhu väljalaskesuuna muutmise võimalus 360 kraadi.
Kirjeldus
Klambripüss laiale klambrile.
Klambriselja laius 25 mm. Sügavuse reguleerimine. Päästikust laskmine ja otsale vajutades laskmine. Sissetõmbeõhu filtreerimine.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 2,3 kg |
| Töörõhk | 4,4 - 8,3 bar |
| Toote tüüp | Pneumaatiline klammerdaja |
| Traaditüüp | 16 Ga |
| Klambri pikkus | 25-50 mm |
| Klambri laius | 25 mm |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.



