Segumikser HiKOKI UM16VST2
- Kaks reguleeritavat kiirust
- Lihtne käivitussüsteem
- Ergonoomiline käepide
Spetsifikatsioon
| Kaal | 5,7 kg |
| Pöörete arv | 150-300 / 300-650 pööret/min. |
| Otsiku kinnitus | M14 |
| Võimsus | 1600 W |
| Toote tüüp | Elektriline mikser |
| Vispli läbimõõt | 160 mm |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Vispel, 2 võtit, süsinikharjad, vispli pikendusvarras |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 36 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 36 |


