Laetav LED prožektor HiKOKI UB18DC
- Sobib seadmete paigaldamiseks pimedatesse ruumidesse
- Reguleeritav nurk 138°
- Müüakse ilma akuta
Kirjeldus
Reguleeritav heledus 700lm kuni 4000lm.
Kaasas USB-kaabel prožektori laadimiseks.
Saab kinnitada seinale.
Sisseehitatud aku märgutuli näitab järelejäänud laetust.
Vastab IP 65 standardile, on tolmu- ja veekindel.
| Valgusvoog (luumenid) | Maksimaalne tööaeg 3,0 Ah, 5,0 Ah, 8,0 Ah akudega (tundi) | ||
| 3,0 Ah | 5,0 Ah | 8,0 Ah | |
| 700 | 12 | 20 | 30 |
| 4000 | 1,5 | 3 | 4,5 |
Spetsifikatsioon
| Kaal | 1,9 kg (akuta) |
| Aku pinge | 18 V |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 186 x 155 x 276 mm |
| Toote tüüp | Akulamp |
| Valguse intensiivsus | 700-4000 lm |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 36 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 36 |
| Aku ja laadija | Ainult laadija |


