Saetera BOSCH Expert Hard Nail Pallets S 1122 CHM
- Mõeldud puidu lõikamiseks täismetalli või karastatud naeltega
- Seda iseloomustab pikaealisus
- Boschi karbiiditehnoloogia tagab erakordse vastupidavuse
Kirjeldus
Pealmine osa hoiab ära kinnikiilumise ja põrkumise.
Sobib kõikidele S-kujulise varrega kolbsaagidele.
Paindlik korpus ja tugevdatud võll tagavad sujuva lõike.
Spetsifikatsioon
| Pikkus | 225 mm |
| Lõikehaare | 8 jne |
| Kogus pakendis | 1 tk |
| Max lõikepikkus | 175 mm |
| Laius | 19 mm |
| Paksus | 1.0 mm |
| Hammaste arv | 62 |
| Rakendus | Puidule |
| Hammaste vahe | 3 mm |
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii saab pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks peate oma tööriista registreerima 4 nädala jooksul pärast ostu sooritamist aadressil: https://www.bosch-professional.com/ee/et/teenus/digitaalsed-toeoeriistateenused/3-aastane-garantii/.






