Saetera BOSCH Expert Multi Material 956 XHM
- Mõeldud kõvade ehitusmaterjalide lõikamiseks
- Seda iseloomustab pikaealisus
- Boschi karbiiditehnoloogia ja paks tera tagavad erakordse vastupidavuse ja stabiilsuse
Kirjeldus
Sobib malmi, tugeva metalliga puidu, ehituspuidu, plasti lõikamiseks.
Hammaste samm on kohandatud igasuguse paksusega materjali lõikamiseks.
Sobib kõikidele S-kujulise varrega kolbsaagidele.
Sae kooniline osa võimaldab tungida sügavale kitsastesse kohtadesse.
Lai korpus võimaldab täpseid ja sirgeid lõikeid.
Spetsifikatsioon
| Pikkus | 150 mm |
| Lõikehaare | 6-8 jne |
| Kogus pakendis | 1 tk |
| Max lõikepikkus | 100 mm |
| Laius | 25 mm |
| Paksus | 1,25 mm |
| Hammaste arv | 34 |
| Rakendus | Puidule / Plastikule |
| Hammaste vahe | 3-4 mm |






