Kolbsae tera BOSCH Expert Cement Cast Iron S 1750 RD
- Mõeldud malmist torude lõikamiseks, plastist
- Iseloomustab pikaealisus
- Boschi teemanttehnoloogia ja paks tera tagavad erakordse vastupidavuse ja stabiilsuse
Kirjeldus
Sobib kõikidele S-kujulise varrega kolbsaagidele.
Spetsifikatsioon
| Pikkus | 250 mm |
| Kogus pakendis | 1 tk |
| Max lõikepikkus | 200 mm |
| Lõikesügavus | 2-6 mm |
| Laius | 19 mm |
| Paksus | 1,25 mm |
| Rakendus | Plastikule |
| Lõikepikkus | 2-6 mm |
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii saab pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks peate oma tööriista registreerima 4 nädala jooksul pärast ostu sooritamist aadressil: https://www.bosch-professional.com/ee/et/teenus/digitaalsed-toeoeriistateenused/3-aastane-garantii/.






