Lihvimismasin RODCRAFT 7605 RE
- Lihvimismasin on ette nähtud raskesti ligipääsetavate kitsaste kohtade lihvimiseks
- Reguleeritav lihvimiskiirus
- Tarnitakse mürasummutava väljalaskevooliku süsteemiga ja 3 lihvimiskattega (takjapael 65x17 mm, takjapael 43x21 mm, metall 65x17 mm)
Spetsifikatsioon
| Kaal | 600 g |
| Pöörete arv | 15000 pööret/min |
| Vibratsioonitase | 10,7 m/s² |
| Müratase | 85,2 dB(A) |
| Garantii füüsilisele isikule | 24 kuud |
| Võimsus | 300 |
| Vooliku siseläbimõõt | 8 mm |
| Õhutarve (keskmine) | 260/320 l/min. |
| Õhu sisselaskeava | 1/4" IG |
| Max töörõhk | 6,3 bar |
| Garantii juriidilisele isikule | 12 kuud |


