Pneumaatiline poleerija RODCRAFT RC7682K
- Lihtne ja mugav tööriist värvitud pindade poleerimiseks, näiteks auto kere
- Mõeldud väikeste pindade poleerimiseks, säästab aega ja materjale
- Kiiruse reguleerimine ühe käega
- Komposiitkorpus
- Komplektis 600, 320 ja 180 teraga lihvimislehed (läbimõõduga 50 ja 70 mm)
Spetsifikatsioon
| Kaal | 0,5 kg |
| Pöörete arv | 15000 pööret/min |
| Pikkus | 125 mm |
| Vibratsioonitase | 8,9 m/s² |
| Müratase | 90,6 dB(A) |
| Garantii füüsilisele isikule | 24 kuud |
| Puuripadruni läbimõõt | 5/16" |
| Vooliku siseläbimõõt | 8 mm |
| Õhutarve (keskmine) | 380/510 l/min. |
| Õhu sisselaskeava | 1/4" |
| Ülekande süsteem | 5 mm |
| Toote tüüp | Poleerija |
| Reguleeritav kiirus | Jah |
| Garantii juriidilisele isikule | 12 kuud |







