Taldlihvija MAKITA 9046
- Võimas 600 W tööriist professionaalseks kasutamiseks
- Sobib tavaliseks abrasiiviks, samuti ka kleepuv abrasiivpaber.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 3 kg |
| Mõõtmed | 115x280 mm |
| Võimsus | 600 |
| Löögisagedus | 6000 lööki/min |
| Võnge | 5 mm |
| Lihvplaat | 115x229 mm |
| Toote tüüp | Taldlihvija |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Paberifilter, liivapaberikomplekt |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist saab tööriista garantiid pikendada 36 kuuni, kui registreerite selle aadressil https://www.makita.ee/3-year-warranty.html. Laiendatud garantii kehtib kuni 30 päeva ja kehtib kuni 36 kuud. |
Sobivad lisad
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.






