Akutikksaag MAKITA JV101DSMJ
- Kompaktne, kerge ja võimas tööriist, mis teeb lõikamise lihtsamaks
- Ühendatakse tolmuimejaga - puhtamaks tööks
- 3-astmeline pendli liikumine ja sirge lõikamine
Kirjeldus
Madal vibratsioonitase. Võimalus lõigata kuni 45 kraadi.
Väga kerge ja kompaktne. Ergonoomiline tööriista korpus mugavaks tööks.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 1,9 kg |
| Vibratsioonitase | 7,0 m/sec² |
| Müratase | 91 dB(A) |
| Aku pinge | 10,8 V |
| Aku maht | 2x 4,0 Ah |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 232x76x196 mm |
| Lõikesügavus puidus | 65 mm |
| Lõikesügavus metallis | 2 mm |
| Löögipikkus | 18 mm |
| Löögisagedus | 0-2900 lööki/min |
| Võnge | Yra |
| Toote tüüp | Tikksaag |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | 2 x 4,0 Ah 10,8V akumuliatoriai BL1040B, įkroviklis DC10SA, Makpac lagaminas Nr.1, lagamino įdėklas, 3mm šešiakampis raktas, siurapjūklis 192732-4 |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist saab tööriista garantiid pikendada 36 kuuni, kui registreerite selle aadressil https://www.makita.ee/3-year-warranty.html. Laiendatud garantii kehtib kuni 30 päeva ja kehtib kuni 36 kuud. |
| Aku ja laadija | Täiskomplekt |
Sobivad lisad
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.



