Akunurgasaag MAKITA DLS714Z
- Mootor ilma süsinikuharjadeta
- Topelt libisev mehhanism tagab lõikamise ilma vibratsioonita
- Tugev libiseva laagri konstruktsioon täpseks lõikamiseks
Kirjeldus
Tööriist töötab kõigi 18 V Li-ion akudega, välja arvatud 1,3 Ah. Tööriista müüakse ilma aku ja laadijata.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 13,5 kg |
| Pöörete arv | 5700 p/min. |
| Vibratsioonitase | ≦2,5 m/s² |
| Müratase | 97 dB(A) |
| Aku pinge | 18 V / 36 V |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Lihvimisketta läbimõõt | 190 mm |
| Spindlikeere | 20 mm |
| Lõikesügavus 90° juures | 52x300 mm |
| Lõikesügavus 45° juures | 52x212 mm |
| Toote tüüp | Ketassaag |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist saab tööriista garantiid pikendada 36 kuuni, kui registreerite selle aadressil https://www.makita.ee/3-year-warranty.html. Laiendatud garantii kehtib kuni 30 päeva ja kehtib kuni 36 kuud. |
| Aku ja laadija | Ei ole |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.




