Põrandapesumasin NILFISK SCRUBBER SC401 43 B
- Järelkõndiv põrandapesur puhastusaine segunemissüsteemiga;
- Ideaalne koolide, bussijaamade, restoranide jm alade pesemiseks;
- Kompaktne disain, lihtne manööverdamine;
- Äärmiselt madal müratase;
- Töövalmis ühe nupuvajutusega;
- Täislaetud akuga kestab kuni 4 tundi;
- 43 cm harja läbimõõduga tagab kõrge puhastustaseme;
- Tõhus vaakummootor tagab parima puhastus- ja kuivatamistulemuse.
Kirjeldus
Pesuainete segunemissüsteem aitab vältida kemikaalide üledoseerimist - säästab keskkonda ja üldisi puhastuskulusid. Pesuvahendi annus: 0,25-2%.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 61 kg, tarvikutega - 151 kg |
| Vibratsioonitase | 2,5 m/s² |
| Müratase | 65 dB(A) |
| Garantii füüsilisele isikule | 24 kuud |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 1180x458x1055 mm |
| Tööaeg | Kuni 4 h |
| Pinge/sagedus | 24 V / 50-60 Hz |
| Jõudlus | 1720/1032 m²/h |
| Imukummi laius | 720 mm |
| Puhta vee paak | 30 l |
| Musta vee paak | 30 l |
| Vaakum mootori võimsus | 280 W |
| Harja pöördekiirus | 450 W/ 140 pööret/min |
| Harja läbimõõt | 430 mm |
| Kaitseklass | IPX4 |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Integreeritud laadija, 2 x patareid, hari, ketas. |
| Garantii juriidilisele isikule | 12 kuud |















