Akutoitel põrandapesumasin NILFISK Scrubtec 334C B
- Pesemine, puhastamine ja kuivatamine - kõik ühes;
- Lihtne tühjendada / täita konteinerit;
- Tsükkel kuni 40 minutit;
- Suur jõudlus;
- OneTouch nupp kõigi põhifunktsioonide aktiveerimiseks;
- Automaatne väljalülitus veepuuduse korral;
- Kompaktne disain, väike kaal;
- Lihtne harja vahetamine;
- 34 cm hari;
- Ergonoomiline reguleeritav käepide.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 25 kg |
| Garantii füüsilisele isikule | 24 kuud |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 630x425x400 mm |
| Tööaeg | Kuni 40 min |
| Pinge/sagedus | 36 V |
| Jõudlus | 680 m²/h |
| Töölaius parema küljeharjaga | 340 mm |
| Harja laius | 340 mm |
| Puhta vee paak | 6 l |
| Musta vee paak | 6 l |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | 36 V aku, laadija, hari. |
| Garantii juriidilisele isikule | 12 kuud |





