Akutoitel põrandapesumasin NILFISK BA 611 D
- Ecoflex ™ süsteem teeb erinevad puhastustööd lihtsaks ning hoiab tarbimise kontrolli all, samas võimaldades koguseid suurendada raskemateks puhastustöödeks;
- Lihtne juurdepääs paagile - lihtne puhastada ja hooldada;
- Juhtkast on veekindel;
- Suured rattad tagavad mugava manööverduse;
- Madala müratasemega.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 255 kg |
| Kiirus | 5,6 km/h |
| Müratase | 65,8 dB(A) |
| Garantii füüsilisele isikule | 24 kuud |
| Võimsus | 1230 W |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 1310x650x1090 mm |
| Tööaeg | 3 h |
| Pinge/sagedus | 24 V |
| Jõudlus | 2055 m²/h |
| Töölaius parema küljeharjaga | 610 mm |
| Imukummi laius | 810 mm |
| Puhta vee paak | 55 l |
| Musta vee paak | 55 l |
| Maksimaalne hõrendus | 11 kPa |
| Harja pöördekiirus | 230 pööret/min |
| Harja läbimõõt | 305 mm |
| Maksimaalne õhuhulk | 25,3 l/sek. |
| Kaitseklass | III, IPX4 |
| Garantii juriidilisele isikule | 12 kuud |





