Pneumaatilise poleeri komplekt RODCRAFT RC7681K
- Lihtne ja mugav tööriist värvitud pindade, näiteks autokere poleerimiseks
- Mõeldud väikeste alade poleerimiseks, säästab aega ja materjale
- Kiiruse reguleerimine ühe käega
Kirjeldus
Komposiitkorpus.
Komplektis 50 ja 75 mm läbimõõduga lihvimislehed.
Kasutamiseks valmis.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 400 g |
| Pöörete arv | 15000 pööret/min |
| Pikkus | 120 mm |
| Vibratsioonitase | 5,9 m/s² |
| Müratase | 85,6 dB(A) |
| Garantii füüsilisele isikule | 24 kuud |
| Võimsus | 150 |
| Vooliku siseläbimõõt | 8 mm |
| Õhutarve (keskmine) | 365/490 l/min |
| Õhu sisselaskeava | 1/4" |
| Toote tüüp | Poleerija |
| Garantii juriidilisele isikule | 12 kuud |







