Märgistustööriist RODCRAFT 5030
- Kerge tööriist esemete graveerimiseks
- Tugev metallist korpus libisemiskindla kattega
- Ergonoomiline kuju
- Sobib erinevate materjalide märgistamiseks: puit, metall, plast, kivi jne.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 0,2 kg |
| Pikkus | 160 mm |
| Vibratsioonitase | 3,8 m/s² |
| Müratase | 70,7 dB(A) |
| Löögisagedus | 10000 sm./min. |
| Vooliku siseläbimõõt | 8 mm |
| Õhutarve (keskmine) | 4/5 l/min. |
| Ülekande süsteem | 0,05 |
| Toote tüüp | Otskäi |


