Pneumaatiline lihvija PFERD PGAS3/500HV
- Äärmiselt kerge ja lihtne kasutada
- Kompaktne disain sobib kitsastes kohtades töötamiseks
- Töötamisel ei kogune toorikule tolmu
Kirjeldus
Lihvijat kasutatakse õliga.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 0,46 kg |
| Pöörete arv | 50000 p./min. |
| Pikkus | 157 mm |
| Võimsus | 200 |
| Vooliku siseläbimõõt | 8,5 mm |
| Toote tüüp | Otskäi |
| Õhu tarbimine | 240 l/min. |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda


