Vibreeriv plaatide paigaldusmasin BATTIPAV Pulse New
- Mõeldud suureformaadiliste plaatide ja tahvlite töötlemiseks.
- Eemaldab õhu ja tagab täiusliku haardumise.
- 5 erinevat kiirust.
Kirjeldus
Kohver tagab mugava hoiustamise ja transportimise.
Professionaalne akutoitel vibraator.
Vibratsiooni intensiivsust saab reguleerida pöördnupuga.
Iminapp ja praktiline hoob on loodud väga kiireks "Pick & Place" nakkumiseks (mitte rohkem kui 25 kg plaadi kohta).
Spetsiaalne nurgeline kuju tagab mugava juurdepääsu nurkadele.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 1,2 kg |
| Pöörete arv | 500 - 12000 p./min. |
| Aku pinge | 18 V |
| Aku maht | 2,0 Ah |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Võimsus | 36 Wh / 36 Wh |
| Kandevõime | 25 kg |
| Toote tüüp | Muu akuseade |
| Kaitseklass | IP 65 |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | 1 x 2,0 Ah aku, kohver, laadija, nurgavorm |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Aku ja laadija | Täiskomplekt |
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
- Võrdle Eemalda




