Pneumaatiline löökmutrikeeraja 1/2" INGERSOLL RAND 231GXP
Spetsifikatsioon
| Otsiku kinnitus | 1/2" |
| Kaal | 2,63 kg |
| Pöörete arv | 8000 pööret/min |
| Pikkus | 185 mm |
| Müratase | 91 dB(A) |
| Garantii füüsilisele isikule | 24 kuud |
| Maksimaalne pöördemoment (kõva/pehme) | 610 Nm |
| Löögisagedus | 1200 sm./min. |
| Vooliku siseläbimõõt | 10 mm (3/8") |
| Õhutarve (keskmine) | 118/616 l/min. |
| Õhu sisselaskeava | 1/4" |
| Toote tüüp | Pneumaatiline mutrikeeraja |
| Garantii juriidilisele isikule | 12 kuud |
Sobivad lisad
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
- Võrdle Eemalda


