Puur FEIN BOP 10
- Ühe kiirusega puur mitmesuguste paigaldustööde jaoks
- Võimas mootor tagab kiiruse stabiilsuse
- Kompaktne vorm tööks kitsastes kohtades ja nurkades
Kirjeldus
Kiiresti vabastav klamber.
Mugav käepide.
Tagurpidi funktsioon.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 1,8 kg |
| Pöörete arv | 0-1500 pööret/min |
| Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt terase puurimiseks | 10 mm |
| Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt puidu puurimiseks | 30 mm |
| Maksimaalne pöördemoment (kõva/pehme) | 24/9 Nm |
| Puuripadruni läbimõõt | 1,5 - 13 mm |
| Võimsus | 500 |
| Kaabli pikkus | 5,0 m |
| Toote tüüp | Trell / kruvikeeraja |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Kohver, lisakäepide, kiirkinnitusega käepide SUPRA SKE |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | Registreerudes aadressil https://warranty.fein.com/ 3 kuu jooksul pärast ostu sooritamist, pikeneb tööriista garantii 36 kuuni. |
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, FEINi tööriistade garantii võib pikendada 5 aastani.
FEINi akutööriistad (va AccuTec tööstuslahendused, akud ja laadijad) on registreerimisel kaetud 3 + 2 aasta garantiiga, st kokku 5 aastaga.
Pikendatud garantii saamiseks tuleb tööriist registreerida 3 kuu jooksul pärast soetamist aadressil: https://my.fein.com/user-account/login
Garantii katab: mootori, reduktor, elektroonika, lüliti ja kuluvad osad.
Garantii ei kata: ülekoormuse, löökide või kukkumiste põhjustatud kahjustusi ega eemaldatavaid lisaseadmeid (klambrid, käepidemed jne).



