Lööktrell FEIN BOS 16-2
- Lööktrell kuni 16 mm terase jaoks;
- Võimas mootor tagab stabiilse kiiruse ja pideva puurimise;
- Mehaaniline kahekäiguline lööktrell optimaalseks kiiruse valimiseks vastavalt ülesandele;
- Tagurpidi käik;
- Pikk kasutusiga;
- Ülitäpne puurimine;
- Lisakäepide optimaalse jõuülekande jaoks.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 3,7 kg |
| Pöörete arv | 0-520/0-1600 pööret/min |
| Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt terase puurimiseks | 16/10 mm |
| Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt puidu puurimiseks | 50 mm |
| Maksimaalne pöördemoment (kõva/pehme) | 50/16 Nm |
| Puuripadruni läbimõõt | 3-16 mm |
| Võimsus | 1200 |
| Toote tüüp | Trell / kruvikeeraja |
| Kaabli pikkus | 4 m |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | SUPRA SKE kiirkinnitusklamber, lisakäepide |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | Registreerudes aadressil https://warranty.fein.com/ 3 kuu jooksul pärast ostu sooritamist, pikeneb tööriista garantii 36 kuuni. |
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, FEINi tööriistade garantii võib pikendada 5 aastani.
FEINi akutööriistad (va AccuTec tööstuslahendused, akud ja laadijad) on registreerimisel kaetud 3 + 2 aasta garantiiga, st kokku 5 aastaga.
Pikendatud garantii saamiseks tuleb tööriist registreerida 3 kuu jooksul pärast soetamist aadressil: https://my.fein.com/user-account/login
Garantii katab: mootori, reduktor, elektroonika, lüliti ja kuluvad osad.
Garantii ei kata: ülekoormuse, löökide või kukkumiste põhjustatud kahjustusi ega eemaldatavaid lisaseadmeid (klambrid, käepidemed jne).






