Kruvikeeraja MAKITA FS2700
- Pöördemomendi reguleerimissüsteem mitmesuguste kinnitusrakenduste jaoks
- Laagerkonstruktsioon ja survevalu alumiiniumist korpus raskete tööde jaoks
- Ergonoomiline pehme käepide
Kirjeldus
Vaikne sünkroniseeritud naastsidur tagab vaikse töö.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 1,8 kg |
| Pöörete arv | 0-2500 pööret/min |
| Pikkus | 301 mm |
| Puuripadruni läbimõõt | 1/4" |
| Võimsus | 570 |
| Kipsplaadikruvi | 6 mm |
| Isepuurivate kruvide Ø | 6 mm |
| Pinge/sagedus | 230 V/50 Hz |
| Kaabli pikkus | 4,0 m |
| Toote tüüp | Trell / kruvikeeraja |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist saab tööriista garantiid pikendada 36 kuuni, kui registreerite selle aadressil https://www.makita.ee/3-year-warranty.html. Laiendatud garantii kehtib kuni 30 päeva ja kehtib kuni 36 kuud. |
Sobivad lisad
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.


