Kruvikeeraja ettesöötega MAKITA 6843JX
- Anti-tilt-device - fikseerib kruvi, väldib kruvi kaldumist.
- Vaikselt töötav ja täpne sügavuse reguleerimise lüliti.
- Lindijuhik takistab kruvilindi kinnijäämist.
- Kruvidele 25–55 mm.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 2,0 kg |
| Pikkus | 400 mm |
| Vibratsioonitase | ≦2,5 m/s² |
| Müratase | 84 dB(A) |
| Võimsus | 470 |
| Kruvi pikkus | 25-55 mm |
| Kaabli pikkus | 4 m |
| Toote tüüp | Trell / kruvikeeraja |
| Keerme läbimõõt | 4 mm |
| Kiirus | 6000 aps./ min. (be apkrovos) |
| Funktsionaalsus | Automaatne etteande mehhanism |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist saab tööriista garantiid pikendada 36 kuuni, kui registreerite selle aadressil https://www.makita.ee/3-year-warranty.html. Laiendatud garantii kehtib kuni 30 päeva ja kehtib kuni 36 kuud. |
Sobivad lisad
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.



