Tolmuimemissüsteemiga puurvasar BOSCH GBH 2-23 REA
- Integreeritud eemaldatav imikinnitus tagab puhta ja tolmuvaba töö
- Kompaktne, mugav pea kohal töötamiseks
- Täiendav adapter võimaldab puuritega (kuni 68 mm) töötamisel tolmu eemaldada
Kirjeldus
Saab kasutada ka välise tolmuimejaga.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 3,6 kg |
| Pöörete arv | 0-1000 p./min. |
| Pikkus | 500 mm |
| Vibratsioonitase | 15,5 m/sec² |
| Puuripadruni läbimõõt | SDS Plus |
| Võimsus | 710 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 330 x 555 x 150 mm (pakendatult) |
| Löögisagedus | 0-4400 min. |
| Löögienergia, J | 2,3 J |
| Puurvasara funktsioonid | 2 - puurimine, löökpuurimine |
| Kõrgus | 209 mm |
| Toote tüüp | Kahefunktsiooniline puurvasar |
| Elektripinge | 230 V |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Lisakäepide, kohver, tolmueemakdusseade, puhastuslapp, 5 x rõngastihend |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | Kui registreeritakse aadressil www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist, garantii 36 kuud |
| Puuri läbimõõt müüritises | 4-23 mm (ilma tolmueemaldustarvikuta), 4-16 mm (tolmueemaldustarvikuga) |
| Optimaalne puurimisulatus müüritises | 4-12 mm |
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii saab pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks peate oma tööriista registreerima 4 nädala jooksul pärast ostu sooritamist aadressil: https://www.bosch-professional.com/ee/et/teenus/digitaalsed-toeoeriistateenused/3-aastane-garantii/.





