Piikvasar BOSCH GSH 7 VC
- Hea võimsuse ja kaalu suhe
- Vastupidavuse tagavad tugevad metallkomponendid
- Mõeldud betooni ja kivi puurimiseks horisontaalsel pinnal
Kirjeldus
Võimas mootor eraldab 13 J löögienergiat ning tagab kiire ja tõhusa töö.
Sobib kasutamiseks koos tolmukogumistarvikuga GDE max Professional.
Integreeritud automaatlukustusnupp, püsikiirus, taaskäivituskaitse, kiiruse reguleerimine, Vario-Lock ja vibratsioonikontroll.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 8,3 kg |
| Pikkus | 540 mm |
| Vibratsioonitase | 10,9 m/s² |
| Puuripadruni läbimõõt | SDS Max |
| Võimsus | 1500 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 410 x 620 x 148 mm (pakendatult) |
| Löögisagedus | 1390-2700 l./min. |
| Löögienergia, J | 13 J |
| Kõrgus | 275 mm |
| Toote tüüp | Piikvasar |
| Elektripinge | 230 V |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Kohver, lisakäepide, puhastuslapp, määrdetuub, teravmeisel 400 mm |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | Kui registreeritakse aadressil www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist, garantii 36 kuud |
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii saab pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks peate oma tööriista registreerima 4 nädala jooksul pärast ostu sooritamist aadressil: https://www.bosch-professional.com/ee/et/teenus/digitaalsed-toeoeriistateenused/3-aastane-garantii/.






