Piikvasar MAKITA HM1213C
- AVT (vibratsioonivastane tehnoloogia) minimeerib vibratsiooni
- Tööriista sujuv käivitamine ja pidev elektroonika
Kirjeldus
Otsikut saab mugavuse huvides paigaldada 12 asendisse. Elektrooniline kiiruse kontroll tagab maksimaalse jõudluse. Pikemad süsinikuharjad - vähem hooldust. Tänu vähendatud mootori pöörlemiskiirusele väheneb tühikäigu vibratsioon.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 10,8 kg |
| Pikkus | 576 mm |
| Vibratsioonitase | 8,0 m/sec² |
| Müratase | 75 dB(A) |
| Puuripadruni läbimõõt | SDS Max |
| Võimsus | 1510 W |
| Löögisagedus | 950-1900 lööki/min |
| Löögienergia, J | 18,6 |
| Toote tüüp | Piikvasar |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Peitel, määrded, puhur, D-kujuline käepide |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist saab tööriista garantiid pikendada 36 kuuni, kui registreerite selle aadressil https://www.makita.ee/3-year-warranty.html. Laiendatud garantii kehtib kuni 30 päeva ja kehtib kuni 36 kuud. |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.




