Nurklihvija MAKITA GA5040CF01
- Elektrooniline kiiruse kontrollsüsteem
- Sujuvkäivitus
- Unikaalne labürintsüsteem takistab lõikeosakeste sattumise mootorisse
- Võimas 1400 W mootor
- AVT ja SJS² tehnoloogia vähendab vibratsiooni
Spetsifikatsioon
| Kaal | 2,5 kg |
| Pöörete arv | 2800-11000 pööret/min |
| Vibratsioonitase | 5,5 m/sec² |
| Võimsus | 1400 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 303x140x116 mm |
| Lihvimisketta läbimõõt | 125 mm |
| Ketta siseava läbimõõt | 22,23 mm |
| Spindlikeere | M14 |
| Kaabli pikkus | 2,5 m |
| Toote tüüp | Nurklihvija |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | AVT külgkäepide, lõikeketas, kettavõti |
| Reguleeritav kiirus | Jah |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist saab tööriista garantiid pikendada 36 kuuni, kui registreerite selle aadressil https://www.makita.ee/3-year-warranty.html. Laiendatud garantii kehtib kuni 30 päeva ja kehtib kuni 36 kuud. |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.



