Nurklihvija HiKOKI G23UDY2
- Eriti kerge ja kompaktne, mugav töötada nii parema kui vasaku käega
- Ülekoormuse ja isestartimise kaitse, sujuva käivituse funktsioon
- Väga tõhus vibratsioonivastane süsteem UVP
Spetsifikatsioon
| Kaal | 6,3 kg |
| Pöörete arv | 6600 pööret/min |
| Võimsus | 2600 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 500 x 87 mm |
| Lihvimisketta läbimõõt | 230 mm |
| Ketta siseava läbimõõt | 22,2 mm |
| Spindlikeere | M14 x2 |
| Toote tüüp | Nurklihvija |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 36 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 36 |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda


