Raadio MAKITA DEAMR052
- Pideva kasutamise puhul (BL1040B akuga) on kestvus kuni 30 h
- Kaks esikõlarit stereoheli jaoks
- Tarnitakse ilma aku ja laadijata
Kirjeldus
Digitaalne AM/FM-tuuner koos LCD-valgusega ekraaniga.
10 eelhäälestatavat jaama (5 AM / 5 FM).
AUX-ühenduspesa.
Kõrvaklappide ühenduspesa.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 0,71 kg akuga |
| Aku pinge | 10,8 V |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 169 x 92 x 74 mm |
| Tööaeg | Pideva kasutamise puhul: 10.8 V/4 Ah akuga 30 h. |
| Toote tüüp | Akuraadiovastuvõtja |
| Sagedusvahemik | AM: 522 - 1629 kHz; AM: 87,5 - 108 MHz |
| Funktsionaalsus | AUX |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 36 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 36 |
| Aku ja laadija | Ei ole |
Sobivad lisad
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.





