Akuliidesfrees MAKITA DPJ180Z
- Reguleeritav freesimissügavus - 6 asendit;
- Vibratsioonisummutav käepide;
- Nurgajuhikut saab lukustada mistahes asendisse vahemikus 0-90 °;
- Iselukustub 0, 45 ja 90 ° juures;
- Tolmuimeja liitmik;
- Taaskäivitamiskaitse näiteks voolukatkestuse puhul;
- Akutaseme näidik;
- Töötab 18 V Li-ion akudega, v.a 1,3 Ah akuga;
- Standard lisad: tolmukott, mutrivõti.
- Tarnitakse ilma aku ja laadijata.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 3,2 kg |
| Pöörete arv | 10000 pööret/min |
| Aku pinge | 18 V |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Tera paksus | 4 mm |
| Lihvimisketta läbimõõt | 100 mm |
| Toote tüüp | Muu akuseade |
| Hülsi läbimõõt | 22 mm |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist saab tööriista garantiid pikendada 36 kuuni, kui registreerite selle aadressil https://www.makita.ee/3-year-warranty.html. Laiendatud garantii kehtib kuni 30 päeva ja kehtib kuni 36 kuud. |
| Aku ja laadija | Ei ole |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.




