Aku kuumliimipüstol STEINEL Mobile Glue 3011
- Sobib erineva värvi liimipulkadele Ø 11 mm
- Juhtmeta, võimas
- Energiasäästlik ökorežiim
Kirjeldus
Kaks temperatuuri seadistust: 130°C ja 200°C.
Mõeldud professionaalidele.
Ergonoomiline disain.
Ühildub 18 V BOSCH POWER FOR ALL akusüsteemiga.
Sobib kummi, puidu, keraamika, naha, metalli, paberi, kartongi, papi ja PP jaoks.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 0,705 kg |
| Aku pinge | 18 V |
| Aku maht | 2,5 Ah |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Laadimisaeg | 90% per 3 val. |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 256 x 55 x 178 mm |
| Tööaeg | kuni 90 minutit (2,5 Ah aku ühe laadimisega) |
| Pinge/sagedus | 3.6 V / 50-60 Hz |
| Jõudlus | 20 g/min. |
| Toote tüüp | Juhtmeta kuumaliimipüstol |
| Temperatuur | 130/200 °C |
| Soojenemise aeg | 2 min. |
| Liimipulgad | Ø11 mm |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | 3 x 11 mm liimipulk, 1 x 2,5 Ah aku, laadija |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 36 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Aku ja laadija | Täiskomplekt |







