Akutrell MAKITA DDF486Z+ koos tarvikutega
- Kerge, vastupidav ja võimas tööriist professionaalseks kasutamiseks
- Elektrooniline ülekoormuskaitse
- Lisad: 1 x 5,0 Ah aku, laadija DC18RE, jääpuur Rapala, akulamp DML815
Kirjeldus
Mõeldud suurema läbimõõduga kruvide intensiivseks puurimiseks ja kruvimiseks.
Mootor ilma süsinikharjadeta.
Ergonoomiline, pehme, kummeeritud käepide.
Kahe töökorras LED-id tagavad hea nähtavuse.
Töö ajal on tagatud püsiv kiirus ja võimsus.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 2,6 kg |
| Pöörete arv | 0-550 / 2100 pööret/min |
| Vibratsioonitase | 2,5 m/s² |
| Müratase | 74 dB(A) |
| Aku pinge | 18 V |
| Aku maht | 5,0 Ah |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt terase puurimiseks | 13 mm |
| Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt puidu puurimiseks | 50 mm |
| Maksimaalne pöördemoment (kõva/pehme) | 130/65 Nm |
| Puuripadruni läbimõõt | 1,5-13 mm |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 178 x 81 x 217 mm |
| Toote tüüp | Trell / kruvikeeraja |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 36 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 36 |
| Aku ja laadija | Täiskomplekt |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.








