Löökkruvikeeraja MAKITA TD022DSJ
- Eriti kompaktne - töötamiseks kitsastes kohtades;
- Kiiruse reguleerimine lülituslülitiga;
- Aktiveerimislukk;
- Mugav lüliti;
- Ergonoomiline kummeeritud käepide;
- Töötav LED valgustus.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 0,56 kg |
| Vibratsioonitase | 1,5-7,0 m/s² |
| Müratase | 96 db(A) |
| Aku pinge | 7,2 V |
| Aku maht | 1,5 Ah |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Maksimaalne pöördemoment (kõva/pehme) | 25 Nm |
| Standardse poldi pingutusvõime | M3-M8 |
| Kõrgpingutuspoldi pingutusvõime | M3-M6 |
| Löögisagedus | 0-3000 lööki/min |
| Toote tüüp | Kruvikeeraja |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | 2 x BL0715 akumuliatoriai, įkroviklis DC10WA |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist saab tööriista garantiid pikendada 36 kuuni, kui registreerite selle aadressil https://www.makita.ee/3-year-warranty.html. Laiendatud garantii kehtib kuni 30 päeva ja kehtib kuni 36 kuud. |
| Aku ja laadija | Täiskomplekt |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.



