Akulööktrell MAKITA DHP484Z
- Löökpuurimine võimaldab puurida ka kivimaterjali;
- Võimas kuid kompaktne;
- Kiirpadrun;
- LED-valgustus;
- Ergonoomiline disain mugavaks tööks;
- Tarnitakse ilma aku ja laadijata.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 1,6 kg |
| Pöörete arv | 0-500/0-2000 pööret/min |
| Aku pinge | 18 V |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt terase puurimiseks | 13 mm |
| Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt puidu puurimiseks | 38 mm |
| Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt betooni puurimiseks | 13 mm |
| Maksimaalne pöördemoment (kõva/pehme) | 60 Nm |
| Löögisagedus | 0-5000/0-30000 lööki/min |
| Toote tüüp | Trell |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist saab tööriista garantiid pikendada 36 kuuni, kui registreerite selle aadressil https://www.makita.ee/3-year-warranty.html. Laiendatud garantii kehtib kuni 30 päeva ja kehtib kuni 36 kuud. |
| Aku ja laadija | Ei ole |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.


