Seljakott akutolmuimeja MAKITA DVC261ZX11
- Harjavaba mootor;
- Kaks 18 V akut tagavad pika jõudluse ja tööaja;
- HEPA-filtriga tolmueemaldussüsteem;
- Tarnitakse ilma aku ja laadijata.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 3,9 kg |
| Vibratsioonitase | 2,5 m/s² |
| Müratase | 70 dB(A) |
| Aku pinge | 18 V / 36 V |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Kogumiskasti maht | 2 L |
| Toote tüüp | Akutolmuimeja |
| Maksimaalne õhuhulk | 1,8 m³/min. |
| Max töörõhk | 110 mbar |
| Vooliku läbimõõt | 28 mm |
| Vooliku pikkus | 1,0 m |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist saab tööriista garantiid pikendada 36 kuuni, kui registreerite selle aadressil https://www.makita.ee/3-year-warranty.html. Laiendatud garantii kehtib kuni 30 päeva ja kehtib kuni 36 kuud. |
| Aku ja laadija | Ei ole |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.




