Akutolmuimeja puhur MAKITA DVC350Z
- Akutolmuimeja puhur - soovi korral saab õhuvoolu juhtida.
- Võib kasutada puhurina, kui puhumisotsik on paigaldatud. Suur 3l tolmukott.
- Müüakse ilma aku ja laadijata.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 2,2 kg |
| Vibratsioonitase | 2,5 m/s² |
| Müratase | 95 dB(A) |
| Aku pinge | 18 V |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 273 x 195 x 226 mm |
| Maksimaalne hõrendus | 55 mbar |
| Õhuvool | 3300 l/min. |
| Toote tüüp | Akutolmuimeja |
| Tolmukasti maht | 3,0 l |
| Vooliku pikkus | 2,5 m |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist saab tööriista garantiid pikendada 36 kuuni, kui registreerite selle aadressil https://www.makita.ee/3-year-warranty.html. Laiendatud garantii kehtib kuni 30 päeva ja kehtib kuni 36 kuud. |
| Aku ja laadija | Ei ole |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.



