Akupuhur MAKITA DUB361Z
- Reguleeritav kiirus (2)
- Komplektis on pikk puhumistoru
- Tarnitakse ilma aku ja laadijata
Kirjeldus
Universaalne puhur ehitusplatsil, õues ja aias kasutamiseks.
36 V jõudlusega lehepuhur töötab kahe 18 V akuga.
Võimalik kasutada kõigi 18 V Li-ion akudega, välja arvatud 1,3 Ah.
Komplektis on pikk puhumistoru.
Vaikne töötamine.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 3,1 kg |
| Pöörete arv | 10.000 / 17.000 min-1 |
| Vibratsioonitase | 2,5 m/s² |
| Müratase | 94 db(A) |
| Õhuvool | 4,4 m³/min |
| Toote tüüp | Akupuhur |
| Õhuvoolu reguleerimine | 93 m/sec. |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 36 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 36 |
| Aku ja laadija | Ei ole |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.



