Akutükeldus- ja nurksaag MAKITA DLS714NZ
- Kaksik-liugemehhanism vähendab tõhusalt vibratsiooni
- Spetsiaalse laagri konstruktsiooni tõttu eriti täpne lõige
- Tarnitakse ilma akude ja laadijata
Kirjeldus
Mootor ilma süsinikharjadeta.
Tööriist töötab kõigi 18 V Li-ion akudega, välja arvatud 1.3Ah.
Tööriista ja akude kaitsesüsteem tagab, et tööriist katkeb automaatselt, kui laadimistase langeb miinimumini, see säästab aku eluiga.
Spetsifikatsioon
| Pöörete arv | 5700 p/min. |
| Vibratsioonitase | ≦2,5 m/s² |
| Aku pinge | 18 V / 36 V |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Lihvimisketta läbimõõt | 190 mm |
| Ketta siseava läbimõõt | 20 mm |
| Toote tüüp | Ketassaag / Järkamissaag |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist saab tööriista garantiid pikendada 36 kuuni, kui registreerite selle aadressil https://www.makita.ee/3-year-warranty.html. Laiendatud garantii kehtib kuni 30 päeva ja kehtib kuni 36 kuud. |
| Aku ja laadija | Ei ole |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
- Võrdle Eemalda
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.




