Akunaelapüstol MAKITA GN420CSE
- 1000–1200 lööki ühe gaasiballooniga
- Sügavuse reguleerimine
- Ühe laadimiskorraga saab kinnitada koguni 4000 naela
Kirjeldus
Riputuskonks.
Automaatne tühjaltlöömiskaitse.
Akutaseme indikaator.
Käepideme kummikate tagab kindla haarde.
Väike otsik, naelutuse täpne positsioneerimine.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 3,6 kg |
| Vibratsioonitase | 3,5 m/sec² |
| Müratase | 89 db(A) |
| Aku pinge | 7,2 V |
| Aku maht | 1,0 Ah |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 315x108x390 mm |
| Laskude arv ühe akuga | 4000 lasku |
| Laskude arv ühe gaasiballooniga | 1000–1200 lasku |
| Toote tüüp | Akunaelapüstol |
| Naela pikkus | 15-40 mm |
| Naela läbimõõt | Ø2,6-3,1 mm |
| Magasini maht | 20 vnt |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | 2 x 1,5 Ah 7,2V akumuliatoriai BL0715, įkroviklis DC10WA, lagaminas, 4 mm šešiakampis raktas |
| Pakend | Plastkohver |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist saab tööriista garantiid pikendada 36 kuuni, kui registreerite selle aadressil https://www.makita.ee/3-year-warranty.html. Laiendatud garantii kehtib kuni 30 päeva ja kehtib kuni 36 kuud. |
| Aku ja laadija | Täiskomplekt |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.



