Akunaelapüstol MAKITA 40V MAX XGT BN001GZ 34° 50-90mm
- Sobib kuni 90 mm pikkuste naelte löömiseks
- Harjatu mootor
- Müüakse ilma akude ja laadijata
Kirjeldus
D-kujulise peaga naelad.
Suur löögikiirus.
Löögikarakteristik sarnaneb pneumaatiliste naelapüstolitega.
Kiirlöögifunktsioon – umbes 4 lööki sekundis.
Sisseehitatud töö-LED-valgusdiood eel- ja järelvalgustuse funktsiooniga.
Löögi sügavuse reguleerimine.
Ühekordse ja pideva löömise režiimid.
Kaitse juhusliku käivitumise vastu.
Automaatne löömise peatamise funktsioon.
Libisemiskindel otsik täpsemaks nurga all löömiseks.
Aken naelte jääkide jälgimiseks.
Konks mugavaks kinnitamiseks vööle või konstruktsioonidele.
XPT-tehnoloogia – kaitse tolmu ja niiskuse eest.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 5,3 - 6,5 kg |
| Vibratsioonitase | 3,6 m/s² |
| Müratase | 101 dB(A) |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 326 × 186 × 358 mm |
| Toote tüüp | Akunaelapüstol |
| Magasini nurk | 30 - 34 º |
| Naela pikkus | 50-90 mm |
| Naela läbimõõt | 2,9 - 3,3 mm |
| Magasini maht | 51–58 tükki |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Kuuskantvõti, lai konks, otsikute adapter, tööriistakohver |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist saab tööriista garantiid pikendada 36 kuuni, kui registreerite selle aadressil https://www.makita.ee/3-year-warranty.html. Laiendatud garantii kehtib kuni 30 päeva ja kehtib kuni 36 kuud. |
| Aku ja laadija | Ei ole |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.











