Aku MAKITA BL4080H 40V MAX XGT 8,0Ah
- Kavandatud suure võimsusega tööriistadele
- Suur aku mahutavus tagab pika tööaja
- Kavandatud intensiivseks professionaalseks kasutamiseks
Kirjeldus
Liitium-ioonaku.
Tagab stabiilse töö ka suure koormuse korral.
Täiustatud raku tehnoloogia võimaldab tõhusat energiaülekannet ilma jõudluse kaotuseta.
Aku säilitab kogu töötsükli jooksul konstantse võimsuse.
Tugev konstruktsioon suurendab vastupidavust löökidele ja niiskusele.
Integreeritud jahutussüsteem kaitseb ülekuumenemise eest ja pikendab kasutusiga.
XGT-süsteem tagab digitaalse side tööriista ja aku vahel.
See võimaldab suuremat tühjenemise kiirust kui LXT-akudel.
Sisseehitatud ülekoormuse ja kõrge temperatuuri kaitse.
Aku on rasketes töötingimustes automaatselt kaitstud.
Kruvitav konstruktsioon muudab selle lihtsaks lahti monteerida ringlussevõtuks.
4 LED-indikaatorit näitavad aku laetust koos kontrollnupuga.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 1,8 kg |
| Aku pinge | 40 V |
| Aku maht | 8,0 Ah |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Laadimisaeg | 76 min |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 152 x 85 x 94 mm |
| Toote tüüp | Aku |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Võimsus | 288 Wh |
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.






